Telefón: +421 940 634 416 - office
Email: info@lepocreative.sk

Ako tvoríme

Domov / Ako tvoríme

Zaujíma vás, ako prebieha tvorba webovej stránky u nás?

1. Komunikácia s klientom

Základom tvorby profesionálnej internetovej prezentácie je komunikácia s klientom a analýza jeho potrieb a požiadaviek. Pri príležitosti prvého osobného stretnutia a vzájomného spoznania sa si definujeme, aké ciele majú vaše webstránky spĺňať, akú cieľovú skupinu chcete osloviť a aké sú vaše ďalšie predstavy o plánovanej webstránke.


2. Strategický marketing

V rámci strategického marketingu skúmame, na čo vaši zákazníci najlepšie reagujú. Následne stanovíme ciele pre pripravované web stránky. Dôležitú úlohu v tomto bode zohráva aj analýza konkurencie.


3. Stanovenie funkcií, obsahu a ceny

Toto všetko zhrnieme do zámeru web prezentácie a navrhneme funkčnosť stránky. Následne odporučíme štruktúru projektu na základe dlhoročných skúseností a správne aj z hľadiska použiteľnosti, a určíme cenu za zhotovenie.


4. Uzavretie zmluvy a prístup do pripravovaného projektu

Keď súhlasíte s cenou a rozsahom služieb, pripravíme zmluvné dokumenty. Tvorba projektu a všetky dohodnuté služby budú podložené zmluvne, pričom zmluva obsahuje aj presné termíny dokončenia a odovzdania projektu. V deň podpisu zmluvy vám zašleme prístup do pripravovaného projektu, aby ste si mohli s webom/e-shopom pracovať a začať si napĺňať obsah a produkty.


5. Webdesign a vytvorenie grafického návrhu

Po vzájomnej diskusii o vašich predstavách o dizajne stránok vám vytvoríme kreatívne grafické návrhy pripravovanej web prezentácie. Návrhy máte možnosť pripomienkovať vo viacerých kolách.
Po odsúhlasení sa pustíme do prác na webdizajne (naprogramovaní odsúhlaseného dizajnu stránok v bezchybnom XHTML a CSS kóde).


6. Testovacia prevádzka

Tzv. testovacia prevádzka nastáva vtedy, keď sme na pripravovanom projekte zverejnili vami odsúhlasený dizajn a doprogramovali objednané funkcie. Pošleme Vám o tom informáciu e-mailom a môžete celý projekt testovať a posielať nám pripomienky na zapracovanie.


7. Kontrola a ostré spustenie

Pred spustením projektu do ostrej prevádzky ešte skontrolujeme pripravovaný web/e-shop, či máte všetko správne nastavené a v prípade potreby odporučíme vylepšenia (z hľadiska SEO alebo použiteľnosti stránok). Následne projekt spustíme na ostrej doméne.

Vaša odozva

Vyjadrenia našich klientov sú pre nás jedným z najväčších ocenení. Pozrite sa sami, ako je naša práca hodnotená...